Stellar Phoenix Windows Data Recovery

7.0
oy
0

Kaybolan ya da silinen dosyalarınızı bulun

5k

Bu uygulamayı oyla

Stellar Phoenix Windows Data Recovery, kazara sildiğiniz herhangi bir dosyanın kaybolmasını engellemek için iyi bir araçtır. İşletim sisteminizde, hafıza kartınızda, USB'de, dijital kameralarda ve herhangi bir taşınabilir cihazdaki dosya ile çalışır.

Bu kurtarma programının iki tarama modu vardır: normal ve gelişmiş. İlki, kurtarmaya çalıştığınız temel ögelerin basit taramasını gerçekleştirir. Bu özellikle fotoğrafları, videoları ya da yazılı belgeleri kurtarmak istediğinizde ve çok fazla zamanınız olmadığında yararlıdır. Diğer taraftan, gelişmiş seçenek ise izlemesi daha zor olan dosyaları yerleştirmenize yardım eder, ancak bu seçenek genellikle daha uzun sürer, çünkü çalışmanız gereken dosyaların sayısına bağlıdır.

Stellar Phoenix Windows Data Recovery'nin arayüzü, basitliği ve dosya görünümünün kişiselleştirilmesi sayesinde uygulamanın kullanımını daha da kolaydır. İstediğiniz ya da ihtiyaç duyduğunuz özel filtrelere ya da dosyalara göre organize edilmiş klasik stil görünümünde sıralar.

Bilgisayarınızdaki ya da cep telefonunuzdaki kaybolan dosyaları geri kazanmak ve herhangi bir dosyanın kazara silinmesini önlemek istiyorsanız, Stellar Phoenix Windows Data Recovery herhangi bir cihazdaki dosyanızı bulmanız için muhteşem bir araçtır. Ancak, bu türdeki diğer uygulamalarda olduğu gibi 100% etkili değildir, bu sebeple her zaman kazara kaybolan dosyaları engellemek için önemli olan dosyalarınızı yedeklemenizi öneriyoruz.
Notlar

SideSlide MSXML 6.0 gerektirir, bu uygulamayı aquí tıklayarak indirebilirsiniz.

Gereksinimler

Android 4.0.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

Haberler

- Ses düzeyi kontrolü düzeltildi;
- Aktivasyon düzeltildi;
- Boş disk alanı ve dosya boyutu kısıtlaması düzeltildi;
- Hata ayıklayıcı hizmeti güncellendi;
- Potansiyel arıza düzeltilir.

Kısıtlamalar

Bu versiyon bulunan dosyaları kaydetmenize izin vermez.

Uptodown X